The Fame
Registrujte se!
Forum je nov,i zato zelimo da sto wise uspe!
The Fame
Registrujte se!
Forum je nov,i zato zelimo da sto wise uspe!
The Fame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

The Fame

♥ Owde se mozhete dobro zabawiti ♥
 
PrijemPrijem  GalerijaGalerija  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  Pristupi  
Omiljena pesma??! 2n7gsax Omiljena pesma??! Wbw36q Omiljena pesma??! 5b66p1 Omiljena pesma??! 2dhgx86 Omiljena pesma??! 9bf7yv Omiljena pesma??! Banneref Omiljena pesma??! 2dvscoy Omiljena pesma??! Baner_10 Omiljena pesma??! 30veltv Omiljena pesma??! 2r41ljo Omiljena pesma??! 2wduft1 Omiljena pesma??! Wvviwp Omiljena pesma??! Imnh9k

 

 Omiljena pesma??!

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
anja98
Musical girl
Musical girl
anja98


Posts : 197
Join date : 30.01.2010

Omiljena pesma??! Empty
PočaljiNaslov: Omiljena pesma??!   Omiljena pesma??! EmptySub Jan 30, 2010 3:22 pm

pa koja je?
Nazad na vrh Ići dole
MaLa EmMa ^^
Member
Member
MaLa EmMa ^^


Posts : 19
Join date : 01.02.2010

Omiljena pesma??! Empty
PočaljiNaslov: Re: Omiljena pesma??!   Omiljena pesma??! EmptyPon Feb 01, 2010 2:12 am

NiGhTwIsH - SlEePiNg SuN ; TaRjA TuRuNeN - I WaLk AlOnE ; PlAcEbO - BrIgHt LiGhTs ... =)
Nazad na vrh Ići dole
anja98
Musical girl
Musical girl
anja98


Posts : 197
Join date : 30.01.2010

Omiljena pesma??! Empty
PočaljiNaslov: Re: Omiljena pesma??!   Omiljena pesma??! EmptySre Feb 03, 2010 8:08 am

meni je pocker face :)xD
Nazad na vrh Ići dole
Annie the queen
Admin
Admin
Annie the queen


Posts : 129
Join date : 30.01.2010

Omiljena pesma??! Empty
PočaljiNaslov: Re: Omiljena pesma??!   Omiljena pesma??! EmptySre Feb 03, 2010 12:03 pm

Poker face...jaoo kad se setim nechega..ahhhh :)))

A meni su naj pesme...jbt : Nista vise,Nedaj mi da odem,Oprosti mi,Ostavljam te,Zivim kao Folk Zvezda,Kulijana,10 ispod nule,Rodjendan,Nova Godina,Gde ljubav putuje,Sada znam,Poker face,Bad Romance,Meet me halfway,Djavolak(mmmmmm),Pozuri,Zlatnik,100 gradova..itd..uglavnom domace!
Nazad na vrh Ići dole
https://music-fun-girls.all-up.com
Gossip Girl
Member
Member
Gossip Girl


Posts : 9
Join date : 15.03.2010
Age : 28

Omiljena pesma??! Empty
PočaljiNaslov: Re: Omiljena pesma??!   Omiljena pesma??! EmptyPon Mar 15, 2010 9:38 am

Strane: Broken Hearted Girl,Listen,Halo,If I were a boy,Bad romance,Russian Roulette,Cry,Hurt,Right round,Low,Sugar,Hot,Love,Deja vu,Amazing itd
Domace:Nekad Neko Nekad Niko tj. Nista vise,Ona je Superstar,Ne daj mi da odem,Sta da zaboravim, itd (:
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Omiljena pesma??! Empty
PočaljiNaslov: Re: Omiljena pesma??!   Omiljena pesma??! Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Omiljena pesma??!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Omiljena muzika
» Omiljena pevacica!?
» Omiljena boja
» Omiljena marka??
» .~*Omiljena prodavnica*~.

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
The Fame :: Staff :: Music-
Skoči na: